O mnie

A zatem „O mnie”?

Na szczegóły przyjdzie jeszcze pora, zapewniam.

Dzisiaj chciałbym tylko krótko podpowiedzieć, co będzie można znaleźć na stronie. W zakładce „O mnie” już jesteś, więc wprawdzie jeszcze niewiele o mnie, ale niedługo to się zmieni.

Świat” i „Ludzie” to zakładki, gdzie będę umieszczać krótkie informacje i wpisy dotyczące sagi Dzieci Czystej Krwi i świata Pięciu Dolin – począwszy od miejsc i ich historii, a skończywszy na opowieściach tych i o tych, którzy Doliny zamieszkują.

Oczywiście wszystko to stanowi jedynie pewne tło, uzupełnienie albo „reżyserską wersję” tego, co znajdzie się w książce. Nie będą to zatem jej fragmenty. Niektóre zdarzenia miały miejsce niedługo przed historią z „Czteropalczastych”, inne nastąpiły wiele, wiele wiosen wcześniej.

I w ten sposób płynnie przeszedłem do zakładki „Czteropalczaści” – tu znajdą się wszelkie informacje i wydarzenia związane z I tomem.

Recenzje” to miejsce, gdzie publikuję swoje opinie na temat przeczytanych książek.

Opowiadania” to nie związany z sagą dział, gdzie wrzucam krótkie formy pisarskie.

Udzielam się, a jakże, na: https://lubimyczytac.pl/autor/189622/marcin-maslowski

i na nakanapie.pl <div id=”nk-9321″><a href=”https://nakanapie.pl” class=”nk-9321″>nakanapie.pl</a></div><script async src=”https://nakanapie.pl/embeds/profile/88749.js?elementId=nk-9321″ charset=”utf-8″></script>

Życzę przyjemnej lektury i dobrej zabawy.

Marcin Masłowski

Total Page Visits: 1035 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *